Розуміння Тривожного Розладу
Навіщо Проходити Тест
- Самодіагностика: Пояснення, як тести можуть допомогти в ідентифікації тривожних розладів та оцінці їхньої серйозності.
- Перший крок до лікування: Підкреслення важливості тестування як першого кроку на шляху пошуку професійної допомоги та лікування.
Які тести існують
- Різноманітність тестів: Подання різних видів тестів на тривожність, таких як Шкала Тривоги Гамільтона, Інвентар тривожності Бека, Шкала тривожності Цунга та інші.
- Переваги та недоліки: Обговорення точності та обмежень цих тестів, важливість використання їх як частини комплексного підходу до діагностики.
Як проводити тести
- Інструкції з проходження: Рекомендації щодо проведення самотестування, включаючи поради щодо чесної та точної відповіді на запитання.
- Інтерпретація результатів: Поради щодо розуміння результатів та визначення, коли слід звернутися за професійною допомогою.
Наступні Кроки Після Тесту
- Пошук кваліфікованої допомоги: Рекомендації щодо звернення до психотерапевта або психіатра для подальшої оцінки та розробки плану лікування.
- Важливість комплексного підходу: Підкреслення, що самотестування є лише початковим етапом і має доповнюватися професійним лікуванням та консультаціями.
Зміни своє життя
Знайдіть свій внутрішній світ та щастя
Розуміння генералізованого тривожного розладу: основи та факти
У цьому розділі ми вивчаємо теорію та природу виникнення генералізованого тривожного розладу (ГТР). Розбираємо його основні симптоми та реакції на них. Ви дізнаєтеся про прояви, причини та наслідки ГТР. А також вплив цього стану на повсякденне життя людини. Обговоримо, як правильно розпізнати цей тип тривожності та які підходи до лікування можуть бути найефективнішими.
Психотерапія соціальної фобії
Психотерапія соціальної фобії у когнітивно-поведінковій терапії (КПТ) – це ефективний підхід для лікування соціальної фобії. У КПТ для соціальної фобії клієнти навчаються розпізнавати та розуміти свої негативні думки та переживання. Ті, що викликають їх анксіозні реакції у суспільних ситуаціях.
Психотерапія депресії
Психотерапія депресії – це процес лікування, спрямований на зменшення симптомів депресії та поліпшення психічного та емоційного стану пацієнта за допомогою спеціалізованих методів та технік.
Психологічний Ретрит Step.to.Self
Психологічний ретрит Step.to.Self (9-15 травня 2024 року, Паліурі, Греція) – це невеликий період відступу від звичайного життя. Щоб знайти спокій, гармонію, зрозуміти себе краще і знайти внутрішній баланс.
Розклад ретриту Step.to.Self влаштований таким чином, щоб у людини була можливість розширити свої знання про себе та світ навколо. У груповій терапії – звернути увагу як влаштована взаємодія із соціальним оточенням та час для себе, щоб була можливість зосередитися на своїх почуттях, емоціях та думках.
Психологічна допомога при депресії: методи та ефективність
У цьому розділі досліджуємо різноманітні методи психологічної допомоги при депресії. Оцінюємо їх ефективність. Обговорюємо як традиційні підходи, і інноваційні техніки. Аналізуємо переваги та обмеження. Ви дізнаєтеся про різні види терапії, їх підходи до лікування депресії. А також які фактори слід враховувати при виборі відповідного методу лікування для досягнення кращих результатів.
Перша допомога при депресії: що робити у критичні моменти
Які дії можна вжити у моменти виникнення депресії? Для полегшення симптомів та запобігання погіршенню стану. Обговорюємо важливі кроки першої допомоги. Включаючи способи швидкого реагування, підтримку з боку близьких та професійну допомогу. Ви дізнаєтеся про те, як підготуватися до таких ситуацій та які стратегії самодопомоги можуть бути ефективними.