Запити для психотерапії не завжди усвідомлені. Якщо ви знаєте, що вам потрібна допомога психотерапевта, але запит ще не сформований, це може бути першим кроком до початку психотерапевтичного процесу.
У цьому випадку терапевт може допомогти вам розібратися в почуттях, думках та потребах. Допомагаючи сформулювати конкретні труднощі та цілі для роботи на сеансах.
Запланувати консультацію з терапевтом можна негайно
Перший крок до рівноваги
Консультація допомагає сформулювати запити для психотерапії
Під час початкової зустрічі з клієнтом психотерапевт може ставити питання, спрямовані на розкриття та розуміння того, що викликає стрес чи дискомфорт у клієнта. Які сфери життя потребують уваги та які зміни він хоче внести.
Цей процес допоможе Вам зосередитись на ваших потребах та цілях, сприяючи формулюванню конкретного запиту для психотерапевта.
Психотерапевт може використовувати різні підходи та методи для підтримки Вас у цьому процесі. Таких як активне слухання, емпатія, відкриті питання та рефлексія. Важливою частиною цього процесу є встановлення довіри та сприятливої атмосфери для відкритого спілкування.
Записатись на консультацію можна, заповнивши контактну форму. Адміністратор зв’яжеться з вами найближчим часом.
Зміни своє життя
Знайдіть свій внутрішній світ та щастя
Наші фахівці
Допомога психолога під час депресії: що очікувати?
У цьому розділі обговоримо, що включає робота з психологом при депресії? Які методи терапії найефективніші? І що важливо знати перед початком лікування. Ви дізнаєтеся, як психологічна допомога може покращити ваш стан, які види терапії доступні. І як підготуватися до психотерапевтичних сесій, щоб вони були максимально результативними.
Самодопомога при панічній атаці
Чим більше ви дізнаєтеся про панічні атаки, тим менш страшними вони стають. Є багато способів захисту від мислення, спричиненого панікою.
Найдокладніший перелік способів самодопомоги при панічній атаці ви знайдете у цій статті.
Ольга Попова
Ольга Попова – практичний психолог, магістр психології, терапевт у методі когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), схема-терапевт, сімейний коуч, тренер, член УАКПТ.
Людмила Марценюк
Людмила Марценюк – психотерапевт у напрямках гештальт-терапія, схема-терапія.
Ірина Шевченко
Шевченко Ірина – психолог у напрямках гештальт-терапія, схема-терапія, терапія прийняття та відповідальності, емоційно-фокусована терапія пар.
Генералізований тривожний розлад: обговорення на форумах
Що пишуть про ГТР? Покопаємось на форумах. Чи є користь від інформації, що публікується, і обговорень для людей з генералізованим тривожним розладом. Обговоримо, як спілкування та обмін досвідом можуть допомогти в управлінні симптомами та покращенні самопочуття. Поговоримо про те, як знаходити відповідні форуми, спілкуватись з іншими учасниками. Які теми є найбільш актуальними для обговорення? Також розглянемо роль професійних порад та рекомендацій у цих дискусіях.